Členství v klubu

Vážení zákazníci,

naše knihkupectví Vám nabízí členství v KLUBU FRYČOVA KNIHKUPECTVÍ, protože chceme ocenit Vaši zákaznickou věrnost a stálost i každý Váš nákup v našem knihkupectví.

Členem tohoto klubu se může velmi snadno stát každý z vás. Stačí pouze v našem knihkupectví vzít přihlášku, vyplnit ji a na stejném místě ji i odevzdat. Jakmile se zaregistrujete, dostanete zákaznické číslo a zákaznickou kartu. Tím se stáváte členem klubu. Podpisem přihlášky dáváte souhlas k použití Vámi uvedených osobních údajů výhradně pro potřeby Klubu Fryčova knihkupectví.

Členství v KLUBU FRYČOVA KNIHKUPECTVÍ k ničemu nezavazuje,pouze nám umožní spravedlivě ocenit vaši zákaznickou přízeň. Každý váš nákup, respektive každá částka, kterou u nás utratíte, bude zaregistrována a po uplynutí tříměsíčního období vyhodnocena. V následujícím období Vám bude na „členský“ účet připsána částka k nákupu knih v hodnotě 10% z výsledné částky za předchozí období. Tuto poukázku musíte vyčerpat jednorázově do konce dalšího období. Sleva platí na veškerý sortiment knihkupectví. Tato sleva neplatí v antikvariátu. Sleva Vám bude poskytnuta po předložení členské karty také v internetové kavárně. Členům klubu navíc zasíláme každý pátek přehled novinek a dotisků spolu s pozvánkami na naše kulturní akce.

 

Období Nákupy Uplatnění slevy
I. duben–červen červenec–září
II. červenec–září říjen–prosinec
III. říjen–prosinec leden–březen
IV. leden–březen duben–červen

 

 

 

Kde nás najdete

Pražská 14

Liberec 1

460 01

 

 

 

 


 

 

Otevírací doba

OBVYKLÁ OTEVÍRACÍ DOBA

Po–Pá: 900–1800

So: 900–1800

Ne: 1400–1800

VÝDEJNA VSTUPENEK

JE O VÍKENDU UZAVŘENA!

 

Kontaktujte nás

Knihkupectví 

Tel: +420 485 105 243 

Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Antikvariát

Tel: +420 485 105 755

Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 


Jeden dům, deset zákoutí, desetitisíce knih. . .