UČEBNICE? U FRYČE!

Máme velký výběr nových učebnic v knihkupectví i těch použitých v antikvariátu.
S výběrem vám dobře poradíme.
Studenti s průkazem ISIC mohou využít 10% slevu.
Školám nabízíme dopravu zdarma, slevy a další výhody.


5 věcí, které jste o učebnicích možná nevěděli

1. Každoročně nejprodávanější
Tyto dvě položky se na seznamu žáků a studentů nemění: Školní atlas světa z nakladatelství Kartografia a Matematické, fyzikální a chemické tabulky. To jsou ale na druhou stranu tak nesmrtelné učebnice, ve kterých se ani po letech nic moc nemění, že se v rodinách častokrát mezi sourozenci dědí.

2. Nesehnatelná vydání
Učitelé nemohou mít přehled o všech nových vydáních učebnic, podle kterých své žáky učí, a tak občas předepíší vydání, které už prostě nelze sehnat ani v antikvariátu. Žák se tak musí spokojit s novější učebnicí a doufá, že na straně 34 nebude jiné zadání...

3. Zbytečné fígle nakladatelů
Když už jsme u těch novějších vydání, často vůbec nedávají smysl a stačil by obyčejný dotisk. Například v některých nových učebnicích dějepisu je naprosto totožný obsah jako v předchozích verzích, nicméně jsou označené jako nové, aktualizované vydání a nakladatel je tak může prodávat o deset korun dráž.

4. Nejdražší se netisknou v ČR
Jedněmi z nejdražších, ale zároveň nejžádanějších učebnic jsou bezesporu New Headway a Maturita Solutions pro angličtináře, které vydává nakladatelství Oxford University Press. Jejich cenu zvyšuje licence, která nedovoluje tisknout jinde než ve Velké Británii, aby se zajistila stejná vysoká úroveň obsahu pro studenty angličtiny z celého světa.

5. U Fryče se hodně ušetří
Může se zdát, že se chtějí připravit o vyšší výdělek, ale je to prostě jenom tak, že se všichni ve Fryčově knihkupectví vždycky snaží zákazníkům pomoci, jak jen to jde. Tak je nejprve pošlou se seznamem do antikvariátu, protože tam je připravena hromada učebnic z předchozích let za nižší ceny. A na nové učebnice, které zákazníci v antiku nepořídí, pak poskytnou se zákaznickou kartou nebo kartou ISIC 10% slevu. To už je hezkých pár korun v kapse!

NAVŠTIVTE NÁŠ E-SHOP

 

Kde nás najdete

Pražská 14

Liberec 1

460 01

 

 

 

 


 

 

Otevírací doba

OBVYKLÁ OTEVÍRACÍ DOBA

Po–Pá: 900–1800

So: 900–1800

Ne: 1400–1800

VÝDEJNA VSTUPENEK

JE O VÍKENDU UZAVŘENA!

 

Kontaktujte nás

Knihkupectví 

Tel: +420 485 105 243 

Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Antikvariát

Tel: +420 485 105 755

Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 


Jeden dům, deset zákoutí, desetitisíce knih. . .