Kalendáře pro rok 2021


1. Český ráj 2021

 Fotografický kalendář z Českého ráje, který je krásným dárkem pro každého návštěvníka tohoto unikátního kousku naší krajiny. Celý rok vás bude inspirovat k opakovaným výletům, a nebo vzpomínání na vaše letní zážitky.

 

 

 

 

Více informací...


2. Cibulkův kalendář pro pamětníky 2021

 Jak začínala svou kariéru šestiletá Jiřinka Bohdalová, která v roce 2021 oslaví devadesátku? Jakým módním doplňkem šokovala milovnice módy Růžena Šlemrová? Jak trávily dovolenou nejslavnější hvězdy té doby? Které herecké sokyně usilovaly o hlavní roli ve filmu Noční motýl? To vše a mnohem víc se dočtete v již 13. Cibulkově kalendáři pro pamětníky na rok 2021!Kalendář doplňují přesné údaje, kdy nastane úplněk a praktické informace o tom, zda u konkrétních státních svátků zůstávají obchody otevřené nebo ne.

 Více informací...

 


3. Iva Hüttnerová 2021

 

Herečka a malířka Iva Hüttnerová přichází již po jedeadvacáté se svým tradičním nástěnným kalendářem s krásnými charakteristickými obrázky.

 

 

 

 

Více informací...


4. Jizerky 2021

Fotografický kalendář z Jizerských hor. Obsahuje unikátní fotografie, která vás budou každý den lákat k návratům mezi kopce, stromy, potoky a skalní vyhlídky.

 

 

 

 

 Více informací...


 5. Jizerky na dobových pohlednicích 2021

 Stolní kalendář s unikátními pohledy, doplněný texty populární autorky Kláry Hoffmanové. Pohlednice ze vzdálených časů vás budou celý rok inspirovat k tomu, aby jste zkusili na vlastní kůži objevit jejich kouzlo i v současné krajině našich hor.

 

 

 

 Více informací...


6. Jiří Trnka - Tradice a zvyky 2021

Jiří Trnka 24. 2. 1912 – 30. 12. 1969 Nástěnný kalendář je sestaven z krásných ilustrací z knížky Přijďte k nám, muzikanti, které vyjadřují náladu toho kterého kalendářního měsíce. Dílo světoznámého ilustrátora a tvůrce nezapomenutelných loutkových filmů patří dnes ke klasice české ilustrace a řadí se k tomu nejlepšímu, co bylo v tomto oboru vytvořeno. Jiří Trnka je nositelem ceny Hanse Christiana Andersena, která je považována za nejprestižnější mezinárodní ocenění pro autory působící v oblasti literatury pro děti.

 

Více informací...


7. Lunární kalendář Krásné paní 2021

 Lunární kalendář Krásné paní Žofie Kanyzové přináší už dvacet pět let celou řadu dobrých rad na celý kalendářní rok a také příležitost sladit se s lunárním cyklem. Na 102 stránkách můžete získat celou řadu doporučení a nápadů.
Chcete vědět, kdy si stříhat vlasy nebo kdy je nejlepší doba na půst či začátek diety? Nebo chcete začít na sobě pracovat, změnit svůj život a obohatit svou fantazii pozorováním hvězd? V tom případě budete určitě potřebovat Lunární kalendář Krásné paní pro rok 2021. 

 

Více informací...


8. Rodinný týdenní kalendář 2021

 Oblíbený kalendář, který bude po celý rok skvělým společníkem každému členu rodiny, a nedovolí, aby jste cokoliv promeškali. Díky přehledné tabulce na každý den už vám nic neunikne. Ani vydání nové knihy vašeho oblíbeného autora, dlouho očekávaný koncert, nebo třeba některý z našich kulturních pořadů.

 

 

 

  Více informací...


 9. Jizerská voda 2021

 

 Malý nástěnný kalendář

 

 Více informací...

 

 

 


10. Josef Lada a tradice 2021

 

 Nástěnný kalendář

 

 Více informací...

 

 

 


Zaostřeno na Jizerky 2021 - BRZY VYJDE 

 

Kde nás najdete

Pražská 14

Liberec 1

460 01

 

 

 

 


 

 

Otevírací doba

OBVYKLÁ OTEVÍRACÍ DOBA

Po–Pá: 900–1800

So: 900–1800

Ne: 1400–1800

VÝDEJNA VSTUPENEK

JE O VÍKENDU UZAVŘENA!

 

Kontaktujte nás

Knihkupectví 

Tel: +420 485 105 243 

Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Antikvariát

Tel: +420 485 105 755

Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 


Jeden dům, deset zákoutí, desetitisíce knih. . .